Топ-список міст України з найбільшою викраденістю автомобілів

Ще минулого року пальма першості серед причин викрадення автомобілів в Україні належала бойовим діям. У 2023 році ця проблема залишилася актуальною лише для тимчасово окупованих та прифронтових територій. Як показує рейтинг по регіонах найбільше викрадень на Сході України. В інших регіонах країни після нормалізації військової обстановки головною причиною підвищеної уваги до авто з боку зловмисників знову став низький рівень захисту від викрадення. Існують й інші причини викрадення.

Статистика та причини викрадень в Україні

 • Досі автовласники нерідко забувають зачинити двері або поставити авто на сигналізацію.
 • Через зростання вартості запчастин шахраям стає все вигідніше викрадати авто під розбирання.
 • Преміальні автомобілі викрадають для того, щоб надалі вимагати у власника викупу. 

Заходи безпеки для автовласників 

Як зазначається, багато автовласників продовжують вірити в те, що достатньо встановити на свій автомобіль найдоступніші механічні захисні засоби, і викрадення автомобіля можна вважати таким, якого вдалося запобігти. Насправді ефективно протистояти професійним викрадачам можуть тільки супутникові системи. І якщо власники бюджетних авто ще можуть відмовити собі у подібній розкоші, то для преміальних вони є чи не єдиною можливістю уникнути викрадення. Однак давайте розглянемо особливості та переваги кожного способу запобігання викраденню авто окремо.

 • Механічні протиугінні пристрої

До переваг таких пристроїв відносять енергонезалежність та неможливість злому на відстані. До таких виробів належать замки на коробку передач та капот, блокатор керма, протиугінна секретка тощо.

 • Одностороння автосигналізація

Сучасні автомобілі сходять з конвеєрів автоконцернів, оснащеними вбудованою сигналізацією. Вона може мати односторонній чи зворотний зв’язок. Перший варіант – найпростіший. За допомогою такої сигналізації можна заблокувати центральний замок, двері та двигун. Оповіщенням про спробу викрадення є сирена.

 • Двостороння автосигналізація

Цей профільний метод протидії викраденню ефективніший, ніж попередній. Двостороння автосигналізація передає інформацію на брелок чи телефон. Завдяки наявності цифрових шин CAN таке обладнання може встановлюватися на більшість моделей авто. 

Якщо ви познайомилися з усіма перерахованими типами протиугінних засобів, але все ще шукаєте, як захистити свій автомобіль від угону, зверніть увагу на супутникові системи Benish GUARD Force. Системи спрацьовують при максимальному переліку подій, протидіють глушенню та забезпечують дистанційне блокування при спробі викрадення. 

Приклади успішних випадків запобігання викраденням авто в Україні 

На відміну від випадків успішного для зловмисників викрадення авто, статистика щодо запобігання викраденням офіційно в нашій країні не ведеться. Але це зовсім не означає, що громадськість нічого не знає про це. Щодня камери відеоспостереження записують десятки невдалих спроб викрасти автомобіль, багато з яких публікуються в соціальних мережах, а іноді – і в офіційних ЗМІ. Що відомо про такі випадки?

 • Початківця викрадника може відлякати навіть простий протиугінний пристрій. Зловмиснику буде набагато простіше відшукати автомобіль без захисту.
 • Якщо викрадач здогадується, що автомобіль оснащений сучасною супутниковою системою, він, швидше за все, залишить його поза увагою.
 • За весь час експлуатації автосигналізацій Benish GUARD Force в Україні не було зареєстровано жодного випадку викрадення автомобіля, оснащеного цією системою. 

Поради щодо вибору систем безпеки для автомобілів в Україні 

Незважаючи на значне зменшення кількості автомобільних викрадень в Україні, статистика крадіжок преміальних авто досі насторожує. У 2023 році популярністю у викрадачів користуються преміум автомобілі марок MERCEDES-BENZ та Volkswagen. Їхня частка у загальному рейтингу угонів становить 5,1 і 4% відповідно. У десятку найбільш викрадених також входить і Toyota. Це означає, що вибирати для свого авто слід найкращі системи безпеки, які представлені на ринку України. Якщо розглядати вже названий вище автозахист Benish GUARD Force, то варто звернути увагу, що він має 4 комплектації:

 • Benish GUARD Force Light — найдоступніша за ціною. Гарантує надійний захист та можливість керування з телефону.
 • Benish GUARD Force – флагман, що гарантує неперевершену протидію «глушилкам». Система забезпечує дистанційне блокування під час спроби викрадення. Ефективна за всіх відомих способів впливу.
 • Benish GUARD Force+ — система, якій притаманні всі переваги моделі Force та ще одна додаткова перевага – наявність GPS-маячка. Завдяки йому власник може відстежити викрадений автомобіль, де б він не знаходився.
 • У грудні 2023 року на продаж надійде новинка від Benish GUARD – модель Force Unlimited. Основна особливість — вона у 20 разів швидше і потужніша за своїх побратимів  та забезпечує зв’язок на 4G. Детальніше з її перевагами ми неодмінно познайомимо вас пізніше.

До незаперечних переваг цих протиугінних систем належить наявність власного Диспетчерського центру та фінансового фонду гарантій на випадок викрадення.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

3 комментария к «Топ-список міст України з найбільшою викраденістю автомобілів»

 1. Адольф, буль ласка, натисніть на «рейтинг по регіонах» в першому абзаці там вся інформація.

 2. После того как я купил защитные очки от лазерного излучения, я понял, что это необходимо для обеспечения безопасности при работе с лазерами. Мои глаза теперь защищены, и я могу спокойно выполнять свою работу, не беспокоясь о возможных рисках.

Добавить комментарий