У Франції пішов з молотка рідкісний кабріолет Rolls-Royce з України (фото)

У Парижі на аукціоні Bonhams продали унікальний Rolls-Royce Silver Cloud III Drophead Coupe 1966 року. Автомобіль привезли до Франції з України.

Всього виготовлено чи то 42, чи то 52 Rolls-Royce Silver Cloud III Drophead Coupe із кузовом кабріолет від ательє H.J. Mulliner Park Ward. Дизайн авто вийшов досить екстравагантним.

Особливо звертають на себе увагу задні плавники в американському стилі та нетипові фари, за які машина отримала прізвисько Chinese Eye («Китайське око»).

Фото: instagram.com/eugenepaparazzy

Кабріолет Rolls-Royce Silver Cloud III обладнано 6,2-літровим 220-сильним V8 на 220 к. с. та 3-ступінчастою автоматичною КПП. Його салон оздоблено шкірою та деревом, а також встановлено кондиціонер.

Фото: instagram.com/eugenepaparazzy

ТопЖир вже неодноразово писав про цей автомобіль. Відомо, що його від реставрували в США, а у 2004 році купили на аукціоні у Франції та привезли в Україну.

Автомобіль дуже рідко виїжджав із гаража – за 18 років він подолав усього 500 км. Одного разу Rolls-Royce Silver Cloud III бачили в Києві на ретро-шоу, а потім його безуспішно намагалися продати.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “У Франції пішов з молотка рідкісний кабріолет Rolls-Royce з України (фото)

Добавить комментарий