У Харківській області окупанти почали видавати російські автономери з кодом 188

Мешканцям тимчасово окупованих територій Харківщини окупанти пропонують російські номери з кодом 188, який надали захопленим територіям Харківської області. Серія починається з А001АВ та А002АВ — судячи з репортажу російських пропагандистів. Але, як завжди, у сюжетах рос ТБ кажуть про масову видачу російських номерів, хоча насправді допоки що їх зробили аж… два.

Окупанти видають номери з неіснуючим 188 російським регіоном, які насправді можуть створити для українських автомобілістів чимало проблем, адже нікуди за межі окупованих територій Харківщини виїхати на них неможливо. Більше того, на територію росії власників таких машин теж не пропускають. Як пояснюють пропагандисти, це тому, що «автомобілі не розмитнені».

@ria_novosti Выдача автомобильных номеров с 188 кодом региона началась в Харьковской области #авто #россия #документы #новости ♬ оригинальный звук — РИА Новости

Нагадаємо, у серпні на Півдні України окупанти почали видавати російські автономери з кодом 184.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий