У Києві помітили надзвичайний автомобіль Morgan ручного складання (відео)

На дорогах столиці було помічено евакуатор з неоретрокаром Morgan Aero SuperSports. Дана модель була випущена обмеженою кількістю (200 екземплярів на весь світ!) у 2009-му році. Унікальний британський авто присвятили 100-річчю марки Morgan, яка донині виробляє машини за технологіями старічної давнини.

Усі автомобілі марки Morgan є унікальними, як такі. Але ювілейна модель Aero SuperSports вважається особливо цінною і відрізняється від інших посиленим кузовом, двосекційним складаним верхом та заниженою на 40 мм підвіскою. Двигун — від BMW, потужністю 367 к.с., коробка передач — 6-ступенева механіка чи 5-ступеневий автомат.

Зазначимо, у 2009 році SuperSports можна було замовити, заплативши заставу в розмірі 25 тис. фунтів стерлінгів. Повна вартість автомобіля – щонайменше 127 тисяч у британській валюті («перекупи» просили ледь не вдвічі більше). Щоправда, навіть при наявності необхідної суми треба було дочекатися черги, та і в принципі довести керівництву бренду, чому саме ви достойні мати цей ексклюзив.

До речі, після повномасштабного вторгнення росії, в Україні почалося справжнє «велике переселення» Морганів. Так, напередодні Різдва аналогічний Morgan Aero SuperSports бачили на Столичному шосе. За інформацією ТопЖир, блакитно-сірий Морган змінив власника, але залишився в Україні. Що стосується даного екземпляра, поміченого вчора у Києві, наразі невідомо, куди його везли. Сподіваємось, не за кордон. Але точно знаємо, що продавали його за чверть мільйона доларів…

@topgircomua Другий Aero SuperSports кудись везуть. Ще один аналог везли Києвом наприкінці 2022-го. Докладніше: https://topgir.com.ua/u-kiєvi-pomitili-avtovoz-z-duzhe-eksklyuzivnim-avto-video/ #топжир #мажирнітачки #всебудеукраїна🇺🇦💙💛 #суперкариукраїни #morgan #morganaerosupersports ♬ I’m a Man — Black Strobe

Нагадаємо, попри рідкісність і чималу вартість, автомобілі Морган в Україні свого часу вважались таким собі «маст хевом» серед політиків і бізнесменів вищого ешелону. Зрештою, так є і зараз.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий