У Києві виявили кладовище рідкісних Mitsubishi 90-х (фото)

У Києві знайшли покинуті спортивні Mitsubishi. Три автомобіля ржавіють прямо під відкритим небом на стоянці біля гаражного кооперативу.

Найяскравішим у цій трійці є купе Mitsubishi GTO – японська версія моделі 3000GT з правим кермом. Конкретно це передньопривідне купе обладнане 3,0-літровим 228-сильним V6, хоча також існувала 280-сильна повнопривідна версія.

Судячи з номерів, в останнє машина змінювала власника в 2020 році. До того ж, її тюнінгували.

Друге авто – набагато рідкісніше. Цілком можливо, що цей Mitsubishi Lancer Evolution III є єдиним в Україні. Повнопривідний 270-сильний седан також має кермо праворуч, адже цей Evo продавали лише в Японії. Цікаво, що у авто номери забайкалля і неясно, як воно подолало 7000 км до Києва.

Третій Mitsubishi – масовіший Eclipse першого покоління. Його стан найгірший.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

5 комментариев к «У Києві виявили кладовище рідкісних Mitsubishi 90-х (фото)»

  1. А есть координаты хозяев, или гаражного кооператива?
    С удовольствием приобрел бы одну из этих машин.
    Кто может помочь в этом деле?

    1. знаю историю черного эклипса и эво 3. С уверенностью могу сказать что эвик брошен, а эклипс продает жена владельца который погиб в ДТП

  2. После того как я приобрел защитные очки от лазерного излучения, я осознал, насколько важно обеспечить своим глазам надежную защиту. Теперь я чувствую себя уверенно и защищенно при работе с лазерными устройствами, зная, что мои глаза в надежных руках.

Добавить комментарий