У Києві з’явився найдорожчий кросовер BMW на 750 сил (фото)

У центрі Києва засвітився новий BMW XM у зарядженій лімітованій  версії Label Red. Усього випустили лише 500 таких авто і це найдорожчий кросовер марки. Ціна BMW XM Label Red в Україні перевищує 9 мільйонів гривень.

Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Кросовер BMW XM Label Red отримав потужнішу гібридну установку з 4,4-літровим V8 твін-турбо і електромотором. Вона розвиває 750 к. с. і 1050 Н∙м.

Розгін до сотні займає 3,8 с, а максималка складає 290 км/год. До того ж, гібрид BMW XM може проїхати 83 км на електротязі і по паспорту споживає 1,8 л/100 км.

Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Новий BMW XM Label Red відрізняється червоними акцентами на кузові та крутими 21-дюймовими дисками. Салон кросовера оздоблений двоколірною шкірою та карбоном.

Цікаво, що BMW XM Label Red стоїть поряд із Rolls-Royce Cullinan. Два найдорожчі кросовери концерну BMW поруч на парковці під час війни — таке може бути лише в Україні.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

2 комментария к «У Києві з’явився найдорожчий кросовер BMW на 750 сил (фото)»

  1. После того как я приобрел защитные очки от лазерного излучения, моя работа с лазерами стала более продуктивной и комфортной. Я осознал, что защита глаз — это залог успешного выполнения задач и сохранения зрительного здоровья.

Добавить комментарий