У Києві пройде масштабний зліт ретро-автомобілів

Вже зовсім скоро яскраві раритетні автівки й мотоцикли з’їдуться туди, де їх давно очікували, — у Державний музей авіації імені О.К. Антонова по вул. Медова, 1. Саме там 12-13 вересня відбуватиметься «Ретрозліт OldCar».

У Києві пройде зліт ретро-автомобілів

Захід відрізнятиметься від щорічного фестивалю іншим форматом, більшою кількістю руху й організаційними підходами, які відповідають всім вимогам Міністерства охорони здоров’я України. Родзинкою заходу стане пробіг старовинних автівок 12 вересня від Пам’ятника засновникам Києва до Музею авіації.

У Києві пройде зліт ретро-автомобілів

Традиційно незмінними лишатимуться неповторна атмосфера серед літаків і хромованих старовинних автомобілів, різноманіття моделей різних років випуску й видовищні заходи.

Можна буде побачити найбільш рідкісні машини в Україні та свіжі роботи майстерень із відновлення ексклюзивної техніки. Очікуємо раритетні  британські та італійські автомобілі. А також — вишуканий радянський  фаетон, який  існує єдиним у світі. У рамках заходу відзначать цьогорічних ювілярів – ЗАЗ-965 і ВАЗ-2101.

У Києві пройде зліт ретро-автомобілів

Для любителів швидкісних моделей ми готуємо «гарячу експозицію» суперкарів і найбажаніших автомобілів покоління 90-х.

На «Ретрозльоті» буде все для насиченого й неповторного сімейного відпочинку — унікальні локації для фотозйомки й море вражень для дітей. Аби потрапити на захід, варто придбати музейний квиток на касі при вході. Він коштує 100 грн.

У Києві пройде зліт ретро-автомобілів

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий