У Лас-Вегасі презентували український клон Mercedes 300SL на базі Tesla (фото)

На шоу SEMA у Лас-Вегасі знову з’явився стенд української компанії TSK. На цей раз презентували не тюнінг Tesla, як торік, а дуже цікавий проект – електричний Mercedes-Benz 300 SL Gullwing.

Українські майстри вирішили відтворити легендарний Mercedes 300 SL у новому образі – як електрокар. Апарат навіть потрапив у ТОП-40 кращих тюнінг-проектів SEMA-2023.

Спорткар назвали Tesla Gullwing. Ззовні він не повністю копіює Mercedes 300 SL Gullwing, хоча має і довгий капот, і фірмові двері типу «крило чайки». Авто отримало карбоновий обвіс і сучасні колеса (для цього довелося розширити арки).

У основі авто лежить Tesla Model 3, хоча побачити це можна хіба в салоні, де кидаються в очі кермо і дисплей від електрокара. Обшили все бірюзовою шкірою. Копія Mercedes 300 SL зберегла навіть автопілот.

Електромобіль Mercedes 300 SL здатен розігнатися до сотні за 3,9 с. Запас ходу складає 350 км і можна використовувати зарядні станції Supercharger.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

4 комментария к «У Лас-Вегасі презентували український клон Mercedes 300SL на базі Tesla (фото)»

Добавить комментарий