У Мелітополі стався вибух у МРЕО, де видавали російські автономери

У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області за дивних обставин трапилася пожежа у місцевому МРЕО, де 8 серпня відбулося «урочисте» відкриття нового «псевдооргану» для реєстрації авто. Нагадаємо, на Півдні України окупанти видають російські автономери або так звані тимчасові номерні знаки неукраїнського зразка.

Але вчора ввечері у будівлі пролунав сильний вибух. За словами мера міста Івана Федорова, «Окупанти з пафосом відкрили там свій черговий псевдоорган із видачі фейкових документів на авто. Навіть встигли зробити ремонт. На щастя, їхні плани буквально підірвані».

Що до ворожих ЗМІ, вони пишуть +- наступне:

«Межрайонный регистрационно-экзаменационный отдел ГИБДД начал свою работу в Мелитополе. В открывшемся МРЭО автовладельцы могут зарегистрировать свой транспорт, при наличии паспорта РФ заменить права на водительское удостоверение российского образца или получить услуги сервисного центра. Ранее отделение Госавтоинспекции было открыто в Херсонской области.

В настоящее время освобожденными являются около 70% территорий Запорожской области, а 8 августа глава администрации региона Евгений Балицкий подписал распоряжение о проведении референдума о воссоединении региона с Россией».

Зазначимо, що пожежа у будівлі українського МВС, яку «привласнили» собі окупанти, може бути не першою і не останньою. Особливо, якщо говорити про Херсон, де добровільно-примусово видають російські номери з кодом 184, але зважаючи на неохайність і халатність тамтешніх «можновладців», цілком імовірна пожежа й в інших окупованих МРЕО. Палять де завгодно і зовсім не дотримуються правил пожежної безпеки…

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий