У Монако засвітився новий електрокар Rolls-Royce з Києва (фото)

У Монако сфотографували новий Rolls-Royce Spectre. Розкішний електромобіль має київські номери. Про це пише Фокус.

За інформацією OpenDataUa, цей електромобіль Rolls-Royce Spectre зареєстрували 7 березня цього року. Вартість такого купе може сягати 600 000 доларів.

Нагадаємо, що Spectre – перший електромобіль Rolls-Royce. Розкішне 5,5-метрове купе масою майже 3 тонни прийшло на зміну бензиновій моделі Rolls-Royce Wraith.

Фото: vehicles.exclusive

Новий Rolls-Royce Spectre вирізняється довгим капотом і вигнутим дахом. Електрокар зберігає фірмову хромовану радіаторну решітку. Його салон оздоблено дорогою шкірою та деревом, а підсвітка стелі може імітувати зоряне небо.

Електромобіль Rolls-Royce Spectre оснащений двома моторами, які сумарно розвивають 585 к. с. і 900 Н∙м. Повнопривідне купе здатне розігнатися до 100 км/год за 4,5 с. За комфорт їзди відповідає пневмопідвіска.

Велика акумуляторна батарея ємністю 107 кВт∙год дозволяє проїхати до 515 км без підзарядки.

До речі, це не перший Rolls-Royce Spectre в Україні. Ще одне купе ввезли в кінці 2023 року.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

2 комментария к «У Монако засвітився новий електрокар Rolls-Royce з Києва (фото)»

 1. Козли, хоч би не світили своїми товстими доларовими гаманцями.. Ми просимо військову допомогу, від першого дня війни з протягнутою рукою. Але їм пох, вони поза війною. Хтось скаже, так він чесно заробив! Слабо віриться. В любому випадку хтось, тай поспияв тому надприбутку.

 2. Bonjour,

  Je viens d’analyser votre stratégie de référencement naturel, on voit qu’il y a pas mal de mots-clés positionnés sur Google.

  Cependant, j’aurais quelques retours à vous faire pour améliorer votre trafic SEO.

  Quand seriez-vous disponible pour en parler ?

  Je vous invite à répondre à la suite de ce mail afin que nous puissions convenir d’un échange téléphonique.

  Cordialement,

  Andréa

Добавить комментарий