У рф хочуть ввести ліміти відпуску палива для недружніх іноземців

Мова йде про обмеження відпуску дизпалива для іноземних перевізників. Якщо іноземна вантажівка спробує заправити більше відведеного ліміту, то недружньому іноземцю доведеться сплатити компенсацію за європейськими цінами (у випадку з Британією, наприклад, середня ціна одного літра дизпалива становить 1,99 фунти).

Як пишуть російські ЗМІ, «лімітована заправка» має стати заходом у відповідь на ніби порушення домовленостей про транзит вантажів до Калінінграду з боку Литви та ЄС.

Нагадаємо, ще донедавна в Україні діяли ліміти відпуску палива майже для всіх, окрім спецслужб, військових і т.д. Окрім цього, доводилося годинами простоювати в чергах. Але це було зроблено через дефіцит пального, що з’явився не без допомоги рф, яка обстріляла чимало НПЗ і паливних сховищ. Наразі ж ситуація значно покращилася – ліміти зняли, а заправитися можна всюди.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий