Українець виставив на продаж авто Гітлера та інші рідкісні раритети (фото)

Демкура Тарас вирішив продати колекцію ретро автомобілів, яку він збирав ще з 90-х років. За словами власника автопарку раритетів, це непросте рішення має допомогти наблизити Перемогу і відбудувати Україну після завершення війни.

Як пише Тарас Демкура на своїй сторінці у Facebook, він вишукував ці авто по різних містах, селах, різних гаражах і базах даних ДАІ. Один з них — Майбах з резиденції Гітлера, яка в часи Другої світової війни була в Вінниці. Унікальний раритет був знайдений в гаражі одного дідуся, який під час відступу фашистів запопадливо загнав до себе в гараж авто. Його онуки мало не розпиляли авто на металобрухт, але зрештою саме ця автівка є візитівкою колекції.

Ще один раритет — автомобіль Ягуар, який президент Америки Ніксон подарував Леоніду Брєжнєву.

Окрім того, серед лотів, які будуть продані, є вантажний автомобіль часів Другої світової війни Урал-Зіс, а також Opel Admiral 1937 року, Vanderer 1936 року, Mercedes Benz 1937 року, Lincoln, ЗІС, Волги 24, Москвичі 412  та «Горбаті Запорожці».

«P.S. Маю велике бажання, щоб автомобілі максимально залишилися в Україні!», — пише власник колекції раритетних авто.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий