Українець зробив позашляховик як у султана Брунею (фото)

Мешканець Чортківа Тернопільської області створив його фактично із підручних автозапчастин. За словами автора, повнопривідний позашляховик в стилі Bentley Dominator зроблено з Волги та УАЗ. Якщо придивитися, точно є тут і Жигулі.

Що найцікавіше, власник саморобного авто, скоріш за все, навіть і не підозрює, що фактично створив репліку на тему султанського позашляховика! Але у контент-мейкерів ТопЖир око набите, тому ми одразу помітили спільні риси.

В описі сказано, що це повнопривідне авто для поїздок в гори, тоді як свого часу (наприкінці 90-х) султан Брунею заплатив британській компанії мільйони доларів, аби мати єдині у світі (на той час) позашляхові Бентлі. Всього було зроблено лише 6 таких авто.

Звичайно, українська версія султанського Бентлі «трішечки» простіше і не повторює його на 100%, але хіба не схожі? До речі, наразі саморобка продається за $2500. Чудовий шанс стати султаном… До речі, дуже радимо подивитися на гараж султана Брунею, в якому майже 3 тисячі суперкарів!!!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий