Українці влаштують аукціон рідкісних авто для збору коштів на випуск баггі для ЗСУ

Волонтери зі Львівщини готуються продати з аукціону раритетні MPM PS160. Отримані гроші підуть на цікавий проект українського військового баггі Мамай.

Нагадаємо, що французький MPM Motors PS160 – дрібносерійне чотиридверне купе, раніше відоме як Tagaz Aquila. З аукціону планують продати одразу кілька таких авто – синє, жовте, бордове, біле та зелене.

Виявляється, львівська компанія свого часу робила кузови для MPM Motors. Тому недивно, що у них є кілька таких автомобілів. Мало того, за умови збору коштів українські майстри готові виробляти по 200 баггі на місяць.

Мамай – чотиримісний позашляховик дуже простої конструкції. Його можна обладнати кріпленнями для кулемета чи ПТРК Javelin або ж встановити носилки для перевезення поранених.

Кліренс баггі сягає 400 мм, а хід підвіски – 320 мм. Дно автівки прикрили захисними пластинами.

Мамай обладнали дисковими гальмами всіх коліс та гідравлічним ручником, який дозволяє розвертатися буквально на місці. Також можна встановити тент і лобове скло із балістичного пластику.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий