Українські депутати під час війни їздять на Rolls-Royce і електричних Mercedes (відео)

У 2023 році автопарк українських депутатів продовжували поповнювати дорогі елітні машини. Про це свідчить розслідування «Української правди».

Найдорожчим авто депутатів став Rolls-Royce Cullinan Black Badge Геннадія Вацака з групи «Довіра». Ексклюзивний кросовер вартує близько 700 000 доларів.

Колишній слуга народу Микола Тищенко пересувається на двох преміальних міні венах Mercedes V-Class. Цікаво, що один із них – електричний Mercedes EQV за 80-90 тис. доларів.

Електрокар Mercedes з’явився і в депутата Вадима Івченка з «Батьківщини» — це 476-сильний заряджений седан Mercedes-AMG EQE43. Він сказав, що взяв авто в лізинг.

Також вдалося помітити голову Житомирської ОВА Віталія Бунечко на Volkswagen Touareg. Автомобіль йому передало Управління СБУ в Житомирській області.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий