В Італії створили розкішне купе Rolls-Royce Phantom (фото)

Rolls-Royce Phantom отримав нову ексклюзивну версію Ares Coupe. До розкішного седана приєдналося люксове чотиримісне купе. Про це повідомляє Фокус.

Тюнінг Rolls-Royce Phantom виконали в ательє Ares Modena — це не розробка британського бренду, а окремий проект. Загалом випустять лише кілька таких купе, причому замовник має спочатку купити Rolls-Royce Phantom у кузові седан і надати його для переробки.

Rolls-Royce Phantom, купе Rolls-Royce, новий Rolls-Royce Phantom

Нинішній Rolls-Royce Phantom, на відміну від попередника, не має дводверної версії. До того ж, купе Rolls-Royce Wraith зняли з виробництва (його замінив електрокар Spectre), тож в Ares Modena вирішили створити таке авто самотужки.

Усі кузовні панелі у Rolls-Royce Phantom Phantom Ares Coupe нові і виконані з легкого карбону. Проте, купе все одно важить 2,6 тонни.

салон Rolls-Royce Phantom, купе Rolls-Royce, новий Rolls-Royce Phantom

Хоча купе Rolls-Royce Phantom і виконано в стилістиці седана, у нього інша лінія даху і широкі двері, що відкриваються проти руху. Авто запропонують тільки в чорному і білому кольорах з бронзовим забарвленням капота, а молдинги на боковинах інкрустовані натуральним золотом. Також встановлено величезні 24-дюймові колеса.

У салоні Rolls-Royce Phantom Phantom Ares Coupe встановлено чотири окремі крісла та змінено оздоблення. Його виконуватимуть з урахуванням побажань клієнтів, але обов’язковим атрибутом стануть бронзові акценти.

Rolls-Royce Phantom, купе Rolls-Royce, новий Rolls-Royce Phantom

Силовий агрегат залишився без змін. Купе Rolls-Royce Phantom оснащене 6,75-літровим V12 твін-турбо на 571 к. с. і 8-ступінчастою автоматичною КПП.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий