В Киеве разбили купе Infiniti в эффектном ДТП (видео)

В Киеве разбили и перевернули на крышу купе Infiniti G35. Автомобиль полностью уничтожен и не подлежит восстановлению.

UPDATEОтже, #ДТП сталася на Брест-Литовському шосе (затяжний спуск перед Дачною) у напрямку проспекта Перемога між автівками #ЗИЛ та #Infiniti. За попередньою інформацією, вантажівка зламалася та зупинилася у першій смузі. Тільки-тільки встали і навіть не встигли виставити знак аварійної зупинки, як у них в'їхав Infiniti. За словами водія легковика, його "підрізав" невідомий автомобіль і він, уходячи від зіткнення, повернув кермо праворуч, де був вантажний автомобіль. Від зіткнення Infiniti перекинувся на дах.На щастя, ніхто не постраждав.

Опубліковано Киев Оперативный Пʼятниця, 29 березня 2019 р.

Видео последствий аварии опубликовали в паблике Киев Оперативный. Сообщается, что авария произошла на Брест-Литовском шоссе по направлению к проспекту Победы.

Спорткар Инфинити врезался в грузовик, остановившийся в крайней правой полосе из-за неисправности. Водитель ЗИЛа даже не успел выставить знак аварийной остановки.

Серйозне #ДТП з перекиданням сталася на Житомирській трасі (перед затяжним спуском у бік Дачної). Деталі стосовно потерпілих та причини аварії встановлюються.

Опубліковано Киев Оперативный Пʼятниця, 29 березня 2019 р.

В свою очередь, водитель Infiniti сообщил, что его подрезали и он резко принял вправо, избегая столкновения.