В Україні побудували для США унікальний всюдихід Гелендваген G63 4×4² (відео)

Цей позашляховик було зроблено в Житомирі для американського клієнта! Зазначимо, це не перший випадок, коли саме в українських майстрів замовляють ексклюзивні проекти. Як ми вже розповідали, поки Штати відправляють до України озброєння і військову техніку, Україна відправляє до Штатів унікальні автомобілі. В даному випадку мова йде про Мерседес Гелендваген G63 4×4².

Нагадаємо, раніше до тої ж Америки відправились кілька 6-колісних Мерседес Гелендваген. Ба більше зроблений нашими майстрами український Mercedes G-Class 6X6 сфотографували у Маямі. Окремо варто згадати і про те, що після перемоги над Ентоні Джошуа, Олександр Усик купив собі шестиколісний Гелик, зроблений все тими ж українцями. А саме – автори YouTube-каналу Джипи Монстри.

Що стосується нового проекту, його збудували на базі серійного G63 2022 року виробництва. Чому збудували? Бо на перший погляд може здатися, що нічого складного в таких переробках нема, але насправді це справжній проект, ще й дуже непростий у реалізації. Докладніше про цього монстра – дивіться відеоогляд:

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий