В Україні помітили найдорожчий позашляховик у світі з блискавичною «позолотою» (відео)

На українських шляхах був помічений найдорожчий серійний кросовер Rolls-Royce Cullinan. Але не простий, а «золотий»! На наших теренах є майже 2 з половиною десятка позшляхових Роллсів, вартість яких, до речі, перевищує півмільйона євро (а може сягати і 1 мільйона!), але цей екземпляр вирізняється оформленням кузова і нетиповими колесами.

Скріншот з відео dtp.kiev.ua

Ті, хто часто-густо дивиться відео огляди автомобілів та взагалі цікавиться ними, відразу помітить схожість «українського» Роллсу з позашляховиком Еріка Давидича.

Ми теж так спочатку подумали, але якщо порівняти візерунки, то різниця є, хоча мотиви дуже схожі.

Так чи інакше, але Rolls-Royce Cullinan с «золотими» блискавками вперше побачили в Україні. До того ж, зверни увагу на колісні диски – вони точно нестандартні і більшого діаметру.

Скріншот з відео dtp.kiev.ua

Щодо реєстрації автомобіля, він значиться, як Rolls-Royce Cullinan Black Badge 2022 – а це найдорожча і найексклюзивніша версія позяшляхового Роллс-Ройс вартістю близько 700 тисяч євро! Від «базової» модифікації, вона відрізняється чорним декором на кузові та особливими 22-дюймовими дисками. Салон оздоблений чорною ексклюзивною шкірою. До того ж, потужність 6,75-літрового V12 твін-турбо збільшена з 571 до 600 к. с. Це покращило динаміку — час розгону до сотні скоротився до 4,9 с!

Як видно, номери доволі звичайні без «блатних» поєднань цифр. Єдине, що привертає увагу — автомобіль зареєстровано у Закарпатті. Щоправда, підкреслимо, на евакуаторі його помітили у столиці.

Також додамо, що у травні в Івано-Франківську засвітився Rolls-Royce Cullinan особливої серії Frozen Lakes. Таких авто випустили лише 14 і вони відрізняються ексклюзивним оздобленням салону з візерунком, що імітує тріщини на льоду.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

2 комментария к «В Україні помітили найдорожчий позашляховик у світі з блискавичною «позолотою» (відео)»

Добавить комментарий