В Україні помітили неіснуючий Ланос кабріолет (фото)

На наших шляхах підписник ТопЖир засняв дуже дивний Ланос. Здавалось би, якого українця можна здивувати Ланосом? Тим не менш, власника цього екземпляра можна вважати ще тим оригіналом…

ФОТО: topgir.com.ua

По-перше, це кабріолет. А Ланос у такому кузові ніколи не випускався. По-друге, він ще й 4-дверний (жорсткість кузова? Ні, не чули). Ну по-третє, зверни увагу на задній ряд сидінь. Якщо придивитися, можна помітити «хрестоматійний» стілець у кращих традиціях генделиків у спальних районах. А шо, норм!

Так виглядає «обрізання» по-українськи..?
Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

2 комментария к «В Україні помітили неіснуючий Ланос кабріолет (фото)»

  1. ну в 5-дверном кузове он действительно не выпускался. а кабриолет в 3-дверном кузове в серию не пошёл. так что при желании можно откопать техдокументацию и собрать кабриолет

  2. Жорсткість кузова не потрібна — контрольне зважування на вході вирішує проблему допускаючи лише пасажирів вагою менше 50 кг!

Добавить комментарий