В Україні помітили новий електричний кросовер Lotus Eletre (фото)

Lotus Eletre, відомий як «Ель-Етра», вперше засвітився в Одесі. Новинка від британської марки, яка з 2017-го року належить китайській компанії Geely, була презентована навесні 2022 року. Втім у продаж надійшла значно пізніше. В Україні ж помічений екземпляр вважається першим, принаймні, серед тих, який вже на обліку.

ФОТО: Top_car_od

Lotus Eletre оснащується акумуляторами від 92 до 112 кВт·год та потужністю від 600 до 905 к.с. Залежно від модифікації розгін до сотні може бути у межах 2,7-3,5 секунд! Максимальна дальність за стандартом WLTP становить 600 км, а швидка зарядка дозволяє зарядитися на 400 км всього за 20 хвилин.

ФОТО: Top_car_od

Автомобіль базується на новій модульній платформі Electric Premium Architecture (EPA), яка буде використовуватися в майбутніх електричних моделях компанії для сегментів C та E, а також для новітнього спорткара Lotus.

Купити Лотус Елетре в Україні можна у так званих сірих дилерів. Ціна – від 100 000 до 150 000 доларів.

ФОТО: Top_car_od
Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “В Україні помітили новий електричний кросовер Lotus Eletre (фото)

  1. Avatar Очки защитные от лазерного излучения купить:

    После того как я приобрел защитные очки от лазерного излучения, я осознал, насколько важно обеспечить своим глазам надежную защиту. Теперь я чувствую себя уверенно и защищенно при работе с лазерными устройствами, зная, что мои глаза в надежных руках.

Добавить комментарий