В Україні помітили новий електромобіль Smart Brabus з динамікою Ferrari (фото)

Маленький, але дуже спритний Смарт може долати 100 км/год за 3,9 секунди. Така ж динаміка, наприклад, у Ferrari California! Але це не найцікавіше. Адже попри мультяшну зовнішність і вражаючі динамічні характеристики, цей малюк спроможний долати до 400 км без підзарядки.

ФОТО: t.o.p.c.a.r.s_u.a

Відтак, зважаючи на запас ходу, його можна вважати одним із найбільш «далекобійних» компактних авто, що працюють на електриці. Smart #1 Brabus є першою повнопривідною моделлю в історії марки. А в його основі лежить електрична модульна платформа SEA (Sustainable Experience Architecture) холдингу Geely, яка припускає двомоторну конфігурацію. На задній осі збережений стандартний для моделі електродвигун потужністю 272 к.с., а спереду встановлено додатковий двигун на 156 к.с. Сумарна потужність системи – 428 «коней»!

Чи правильно ти зрозумів? Так, правильно. Це модель німецького бренду, але цілком і повністю зібрана в Китаї. До речі, її продажі почалися зовсім нещодавно, але в Україні, як бачиш, вже почалися з’являтися перші екземпляри. Купити електричний Смарт Брабус у нашій країні можна через неофіційних постачальників, ціна – від 50 000 доларів.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий