В Україні помітили один із трьох у світі кабріолетів BMW Alpina B3

Судячи з номерних знаків, цей ексклюзив знаходиться в Україні доволі давно. Втім про його цінність більшості загалу мало що відомо. Бо на перший погляд це звичайний кабріолет BMW. Проте гурмани і поціновувачі БМВ одразу зазначать, що це Alpina, а BMW (навіть якщо М-версія) і Альпіна це як-то кажуть зовсім різні речі.

Що стосується конкретно цього екземпляру початку 2000-х років, він унікальний своїм кольором DakarGelb II.

Подейкують, що Альпін в такому кузові і такого кольору існує всього 3 (!) у світі. За іншими даними, було випущено 5 таких машин, одна з яких була вщент розбита. У цьому випадку залишилося чотири. Всього ж Альпіна зробила 287 кабріолетів цієї серії (різних кольорів).

Так чи інакше, але якщо це справді оригінальна модель в оригінальній фарбі, то її власники можна тільки по-доброму позаздрити. До речі, авто прописано в Рівному. Вартість – невідома.

ФОТО: artemk0_hz

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий