В Україні помітили пересічний авто з дуже непростими номерами (фото)

Днями в Одесі сфотографували машину з одним із найкрутіших номером в Україні. Попри те, що перед нами звичайний Volkswagen Passat (та ще й, скоріш за все, «биток» із Америки), на ньому можна помітити держзнак ОО 0001 ОО.   

Так звані «олди» добре пам’ятають, що за часів Кучми/Ющенко (перехідний період) були номерні знаки ВР (Верховна Рада), КМ (Кабінет Міністрів), ІІ та НН (неіснуючий 28 регіон) та ОО (у простолюді власників авто з такими номерами називали «Особо О*уєвшиє). Так ось, виявляється, щось подібне можна зустріти і зараз.

У пабліку vehicles.exclusive номерний знак цього Фольцу викликав багато суперечок, тому що так і не відомо, що це знак і взагалі до якої області він належить. Адже автомобіль помічено в Одесі, хоча його власник прописаний у Тульчині (Вінницька область). Можливо, це іменний номер? Питання риторичне (бо на іменний знак не схоже), але якщо ні – такий номерний знак однозначно коштує не менше (а то і більше) за сам автомобіль. Є версії чи перевірені дані – пиши в коментарях.

P.S. Що цікаво, 6 років тому цей номер було закріплено за Мерседесом:

8 років тому на Рендж Ровері…

9 років тому на Ауді…

Що ж це за номер такий, і хто його «перевішує» на такі різні авто?

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий