В Україні продовжують суттєво зростати продажі нових авто

У листопаді українці придбали близько 5,4 тис. нових легкових автомобілів, що на 74% більше, ніж у листопаді минулого року. Про це повідомляє асоціація «Укравтопром» на своєму телеграм-каналі.

Як зазначають в «Укравтопромі», відносно попереднього місяця реєстрації нових легковиків зменшились на 6%. Це може бути пов’язано з блокуванням кордону польськими перевізниками, через що строки доставки машин в Україну збільшилися, відповідно й очікування автівок споживачами.

Найпопулярнішою маркою на ринку нових авто залишається Toyota (854 нових авто). Другою за популярністю була марка Skoda, реєстрації автівок якої зросли на 90% відносно минулого року – до 517 шт.. Третій результат у Volkswagen – 476 штук (+266%).

При цьому титул бестселера місяця на ринку нових легковиків дістався автомобілю Renault Duster – 355 реєстрацій.

Рейтинг найпопулярніших авто (марки)

  1. Toyota
  2. Skoda
  3. Volkswagen
  4. Renault
  5. Nissan
  6. BMW
  7. Mercedes-Benz
  8. Mazda
  9. Suzuki
  10. Citroen

Загалом за 11 місяців 2023 року українці придбали 55 тис. нових легкових автомобілів, що на 61% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий