В Україні відновили понівечений окупантами рідкісний ретромобіль (фото)

ТопЖир дізнався про трагічну історію з хеппі ендом. Мова йде про унікальний і дуже рідкісний кабріолет ГАЗ М-20, який прийнято називати «Побєда», але в даному випадку точно буде доречніше казати «Перемога». Адже цей ретрокар пережив окупацію і постраждав від рашистів, але виявився незламним.

За даними учасників «Українського автомобільного клубу», в результаті бойових дій в Київській області постраждав гараж, в якому Український автомобільний клуб зберігав частину ретро техніки. Деякі цінні екземпляри були цілком знищені, інші — пошкоджені з різним ступенем тяжкості. Але цьому кабріолету ГАЗ пощастило – його було «поранено». Внаслідок дій окупантів він зазнав таких пошкоджень: пробитий радіатор, дірки та подряпини кузова, вибиті вікна, покалічений салон…

Але ця «Побєда», як і перемога України, є цінною і необхідною для нашої Батьківщини, тому члени клубу вирішили у будь-який спосіб і якомога швидше її відновити.

Так, завдяки професійним і досвідченим реставраторам двох майстерень, рідкісному авто повернули первозданний вид. Але, звичайно, як пише «Український автомобільний клуб»: «ми ніколи не забудемо всього зла, яке спричинили рашисти Україні та нашій, здавалося б, спільній історичній спадщині».

Зазначимо, що ГАЗ М20 в кузові кабріолет є справді дуже цінним і рідкісним раритетом. Адже за всі роки виробництва цієї моделі було випущено всього 14 222 кабріолетів, але одиниці збереглися до наших часів! На теперішній час такий автомобіль є мрією кожного колекціонера радянських авто (і не тільки), а його вартість може сягати $100 000!

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий