В Україні знайшли покинутим рідкісний австралійський авто Holden Caprice (фото)

Під Києвом підписник ТопЖир знайшов покинутим дуже-дуже рідкісний седан. Мова йде про австралійський Holden Caprice. Як можна побачити, авто на номерах і з правим кермом. Яка доля його спіткала і чому він поріс чагарниками – інформації нема.

Але у будь-якому разі варто зазначити, що повнорозмірний седан Holden Caprice випускався австралійським автовиробником Holden з 1990 до 2017 року. Statesman та Caprice є довгобазними варіантами Commodore, і, станом на 2006 рік, були найбільшими задньопривідними седанами від GM. На міжнародному рівні ці автомобілі продавалися як Buick Royaum, Daewoo Statesman та Chevrolet Caprice.

Двигун — V8 обсягом 5 літрів, але є дані, що встановлювався і V6. Як для України, це справжній ексклюзив, щоправда, треба розуміти, що запчастини на нього у нас знайти важче, ніж нафту на дачній ділянці. Певно тому цей авто і перетворився на пам’ятник австралійському автопрому…

До речі, подивись на інші покинуті лакшарі і спорткари в Україні!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий