В Україні знайшовся перший покупець електричного Rolls-Royce Spectre за $610 тисяч

Ба більше, це перший покупець першого Роллс-Ройс на електротязі! Як вже писав ТопЖир, перший серійний електромобіль Rolls-Royce завезли до України в листопаді 2023-го року, і вчора новомодний Spectre засвітився на номерах. А відтак – у ексклюзивного електромобіля в Україні вже знайшовся власник, хоча по базі його поставили на облік ще 29 листопада.

фото: luxurycars.ukraine

Як видно по номерах, власник поки що єдиного в Україні електричного Роллса не надто переймався красивим поєднанням цифр, як зазвичай буває у випадку з люксовими авто. Ніяких тобі 7777 чи 9999. Такий собі звичайний номерок без зайвих понтів. Та й навіщо? Адже і так зрозуміло, що людина, яка може купити «електричку» за 610 000 доларів (саме стільки коштує Spectre в Україні), може собі дозволити будь-який номерний знак. І не тільки. Хто покупець? Інформація в нас уже є, але допоки ми не розголошуватимемо її.

фото: luxurycars.ukraine

Нагадаємо, електромобіль Rolls-Royce Spectre обладнано двома моторами загальною потужністю 585 к. с. Він здатен розігнатися до 100 км/год за 4,5 с і проїхати 515 км без підзарядки.  

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий