В Україні знайшовся покупець на найекстремальніший спорткар Porsche 911 (фото)

Ексклюзивний Порше завезли до України влітку, і наразі можна констатувати, що він знайшов свого покупця. Особисто наша думка, що його власником, можливо, став колекціонер Порше з Дніпра. Так чи інакше, але мова йде про трековий спорткар Porsche 911 GT3 RS нового покоління, вартість якого стартує від 11 219 820 гривень.

Як вже писав ТопЖир, новий 911 GT3 RS – найекстремальніша версія у сучасній лінійці моделі. Вона є найближчою до гоночних Porsche 911. Його обладнано 4,0-літровою опозитною атмосферною шісткою на 525 к. с. та 7-ступінчастим роботом PDK.

Розгін від 0 до 100 — 3,2 с. Але це другорядне, бо найголовніше — це керованість. Аеродинамічний пакет з обвісом, диффузором та антикрилом забезпечує аж 860 кг притискної сили на 285 км/год. Окрім того, купе полегшили до 1450 кг за рахунок карбонових деталей та алькантари в салоні. Простіше кажучи, це приватний болід, на якому можна (і треба) відчувати максимальні g-перевантаження…

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий