В Україні зріс попит на оренду елітних броньованих авто (фото)

Настав той час, коли оренда суперкару стала не такою цікавою (і необхідною), як оренда броньовика. І якщо рік тому такими послугами могли зацікавитись поодинокі клієнти, то сьогодні будь-які броньовані автомобілі виявились просто «золотими». І тому є як очевидні, так і дуже неочікувані причини та потреби…

Почнемо з того, що останні півроку на сайтах з продажу авто фактично зникли всі броньовані машини, як нові, так і «не першої свіжості». Причому враховуючи ті «пам’ятники», що стояли у продажу не один і навіть не два роки. Лишилися або занадто дорогі (як для свого стану та рівню захисту), або інкасаторські. Щодо прокату броньованих авто, найбільшою популярністю користуються Mercedes S-класу і позашляховики.

Здавалось би, якщо у людини є потреба в броньованому автомобілі, то він навряд чи жебракує і, скоріш за все, може собі його придбати. Але це хибна думка. Виявляється, найчастіше броньовані авто на прокат беруть не олігархи і навіть не їх діти. Про це кажуть в компанії TopGuard, яка першою в Україні запропонувала широкий вибір броньованих авто з охороною, супроводом і гарантіями безпеки.

Для яких цілей в Україні найчастіше орендують захищені автомобілі як у період дії воєнного стану, так і в мирний час:

 • Угоди з продажу/купівлі нерухомості
 • Угоди з готівкою і цінними паперами
 • Супровід і захист під час «небажаних» зустрічей
 • Супровід і захист осіб, які отримували погрози
 • Інвестиційні угоди
 • Трансфер і супровід VIP-гостей з аеропорту/вокзалу

Говорячи про сьогодення, можна було б подумати, що броньована машина потрібна для пересування «гарячими точками» та/або з метою запобігання обстрілів, але насправді найбільшим попитом користується супровід при купівлі-продажу майна і т.п.

Скільки коштує оренда броньованого авто

Залежно від класу автомобіля і рівня захисту, вартість прокату варіюється від $260 до $650 за годину. Але є певні лайфхаки які допоможуть вам зекономити ваші кошти. Наприклад, якщо ви замовите броньований мерседес бенц W221 з мінімальним фіксованим часом  роботи (до 4годин) то фіксована ціна в ТопГард по місту Київ буде всього 400$, погодьтесь що це вже цілком прийнятна вартість щоб убезпечити власні активи  та своє життя! Зазвичай такий пакет замовляють для супроводу фінансових угод або  трансферів та зустрічей.

Те ж стосується й оренди броньованої машини за певний період – чим довше, тим дешевше.

Броньовані автомобілі, які користуються найбільшим попитом

 1. Mercedes S-класу різних поколінь (від W220 до W222)
 2. Toyota Land Cruiser

Що стосується рівня захисту, найпопулярнішими броньовиками для цивільних є автомобілі B7 – така броня витримає попадання з гвинтівки калібру 7,62 кулями з термозміцненим сердечником (найпотужніша стрілецька зброя), а також збереже життя пасажирів від вибуху осколкової гранати.

До речі, про це зазвичай розповідають лише клієнтам, але нам вдалося дізнатися доволі цікаві подробиці. Виявляється, коли мова йде про пересування на орендованому броньованому авто, він ще й має дуже незвичні для пересічних громадян додаткові функції (принаймні ті автомобілі, які надає в оренду TopGuard). А саме:

 • Велика тактична аптечка
 • дефібрилятор
 • помпа штучного дихання і кисню
 • у наявності закодований канал зв’язку
 • перед видачою автомобіля (з водієм чи без – не важливо), він проходить перевірку на наявність прослуховуючих пристроїв і «жучків»
 • Водій броньованого авто має підтвердженні відповідним сертифікатом знання та навички надання першої домедичної допомоги

Докладніше про броньовані авто напрокат і особистий та фізичний захист можна дізнатися на сайті ТопГард

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “В Україні зріс попит на оренду елітних броньованих авто (фото)

 1. How do aphorisms differ from adages and proverbs.
  Guy standing at a bookshelf
  It originally read, Count not they chickens that unhatched be…
  Check it out.
  This aphorism is short and sweet, but it teaches us a valuable truth.
  Other Common Examples of Aphorisms
  Not so much.
  Aphorisms can act as a guideline to help narrow the focus of your work.
  The term aphorism originates from late Latin aphorismus and Greek aphorismos.
  And since they’re universal truths about life, they help persuade your reader to accept your message.
  It’s better safe than sorry, right.
  Moris7l*all Another example comes from Spider-Man, where Uncle Ben turns to Peter Parker and says, With great power comes great responsibility.
  Life is too short to surround yourself with toxic people.
  The origins of this saying are open for debate, but it’s primarily attributed to Abraham Lincoln.
  Why is this stuff important.
  So my advice.

Добавить комментарий