В Україні з’явилися авторські патріотичні наліпки на авто (фото)

Окрім марок, що стали відомими на весь світ, в Україні є автомобільні наліпки, які заслуговують на увагу. Мова йде про авторські патріотичні наклейки, розроблені спеціально для автомобілів. З-поміж них є як наліпки на тему славнозвісного корабля, так і варіанти за іншим (але всім знайомим) сюжетом.

Отож, перейдемо відразу до діла. Вартість 1 наліпки – 92 грн. З них 29% на ЗСУ. При замовленні більше 5 шт. є знижка. Авторська робота, тому ніде більше ти таких не зустрінеш!

Кому цікаво – дивимось галерею, обираємо за номером/номерами (там є 0.5, 0.6 і т.д.) і подаємо заявку на topgircomua@gmail.com . У темі листа вказуємо «Наліпка», пишемо номер наліпки/наліпок та бажану кількість, а також свої дані та реквізити Нової Пошти чи Укрпошти. З приводу оплати:

  1. 29% від вартості наліпки/наліпок можна одразу на ЗСУ (скрін – нам), решту – нам на карту або «наложкою»
  2. Усю вартість на карту чи наложкою (з нас – скрін про відрахування 29% на ЗСУ)
  3. Ваш варіант
  4. Також приймаємо побажання щодо наступної серії наклейок

Відправлення наліпок здійснюється 1 раз на тиждень, у п’ятницю. Кількість наліпок обмежена!

P.S. Підкреслимо — ВСІ наліпки зроблені за замовленням ТопжЫр. Вони передбачані спеціально для авто, ламіновані, а за якістю принту і рівнем захисту є найдорожчими!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий