В Україні вперше з’явився сервіс заправки авто в розстрочку

16 квітня, національна мережа АЗК БРСМ Нафта в партнерстві з Monobank першими в Україні запустили програму «Заправляйся частинами», що діє в усіх 173 АЗК мережі БРСМ Нафта по всій Україні.

Тепер клієнт може заправити своє авто, а заплатити за нього – впродовж наступних трьох місяців. Для заправки від клієнта не потрібно жодних документів. Єдина умова — бути власником діючої картки від Monobank з необхідним лімітом.

Для того, щоб в умовах економічної кризи заправка авто для українців була більш доступною, БРСМ Нафта взяла на себе зобов’язання сплачувати всі нараховані відсотки інтернет-банком.

Алгоритм оформлення оплати частинами простий та швидкий:

  1. Клієнт обирає вид та кількість пального, на суму не менше 1000 грн.;
  2. Оператор АЗК подає запит через сервіс Monobank;
  3. Клієнт отримує відповідь про надання розстрочки на свій мобільний телефон;

Декілька хвилин і авто заправлене!

Засновник мережі БРСМ Нафта Андрій Біба зазначив: “Головною метою програми «Заправляйся частинами» було створення всіх умов, щоб українські власники автомобілів не відмовляли собі в зручному пересуванні, особливо під час карантину та економічних негараздів в країні”.

«Криза — це в першу чергу найсильніший досвід і хороші можливості для інновацій. Ідея про даний сервіс народилася як частина соціальної ініціативи і зараз як ніколи актуальна для автомобілістів в Україні», — зазначив директор зі стратегічного маркетингу та інновацій БРСМ Нафта Олександр Мельничук.

Довідка компанії:

Мережа автозаправних комплексів БРСМ Нафта була заснована в 1992 році. Сьогодні — це 173 сучасних АЗК, розташованих по всій території України. Засновником ТМ БРСМ Нафта є український підприємець — Андрій Біба.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий