В Україні засвітився дуже рідкісний спорткар BMW Alpina (фото)

У Львові сфотографували купе BMW 6 Series 2007 року в тюнінгу від Alpina. Цей автомобіль є раритетом не лише в Україні, але й у світі. Про це пише Фокус.

Справа в тім, що таких BMW Alpina B6 Coupe виготовили всього 116. Це була більш рідкісна та ексклюзивна альтернатива BMW M6 E63.

BMW 6 Series Alpina, BMW Alpina B6 Coupe, BMW Alpina, Alpina B6 Coupe, BMW 6 Series, BMW M6
Фото: instagram.com/_mikhailo_sokolov2_

На відміну від 10-циліндрового M6, BMW Alpina B6 Coupe зберіг 4,4-літровий V8 стандартної моделі, але його доповнили механічним компресором. У результаті, його віддача виросла до 500 к. с. та 700 Н∙м.

Із 6-ступінчастою автоматичною КПП розгін до 100 км/год займає 4,5 с, а максимальна швидкість складає 315 км/год. Також доопрацьована підвіска авто, проте вона не настільки жорстка, як у BMW M6.

салон Alpina B6 Coupe, BMW Alpina, Alpina B6 Coupe, BMW 6 Series, BMW M6

Відрізнити версію Alpina B6 Coupe від стандартного BMW 6 Series можна за зміненим переднім бампером, заднім спойлером, а також фірмовими колісними дисками та графікою на боковинах. У салоні встановлено спортивні крісла та кермо.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий