В Україну привезли ексклюзивний позашляховий Porsche 911 (фото)

В Україну приїхав новий Porsche 911 Dakar. Це перша серійна позашляхова версія знаменитої моделі. Випустять лише 2500 таких авто вартістю від 11,3 млн гривень.

У Porsche 911 Dakar збільшено кліренс (він сягає 175-205 мм), з’явилися обвіс, багажник на даху та позашляхові шини. У салоні змінено оздоблення та встановлено спортивні крісла.

У основі авто лежить повнопривідний Porsche 911 Carrera 4S. Із 3,0-літровою опозитною турбошісткою потужністю 480 к. с. розгін до сотні займає 3,4 с, а максимальна швидкість обмежена на 240 км/год.

Конкретно цей автомобіль у оранжевому кольорі Bahama Yellow – 2015-й у серії. Його двері прикрашені номером 69, а на порогах з’явилася присвята французькому гонщику Рене Метжу, який двічі виграв ралі «Париж-Дакар» на Porsche. Спорткар поповнить одну з найкрутіших українських автоколекцій у Дніпрі.

Фото: supercars_ua

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий