В Україні помітили дуже рідкісний позашляховик Pajero Evolution (відео)

Таких автомобілів було вироблено всього 2500 штук на весь світ! Три роки тому аналогічний Mitsubishi Pajero Evolution бачили у Києві. Тоді вважалося, що це єдиний Паджеро Еволюшн в Україні, але днями ще один ексклюзивний позашляховик помітив підписник ТопЖир у Одесі.

Як видно по номерах, автомобіль має іноземну реєстрацію і, здається, праве кермо. Нагадаємо, заряджений Mitsubishi Pajero Evo був створений спеціально для участі у ралійних змаганнях, де він безліч разів піднімався на вершину переможців, зокрема на легендарному ралі Париж-Дакар.

Визначальними рисами Mitsubishi Pajero Evo є його вражаючі розширені крила, капот із великим повітрозабірником та стильний спойлер на даху. Усередині автомобіля встановлені ексклюзивні сидіння Recaro. Модель Pajero Evolution оснащена потужним 3,5-літровим V6 двигуном, що розвиває вражаючі 280 кінських сил. Цей позашляховик може розігнатися до сотні кілометрів за всього 8,5 секунди і досягати швидкості 210 кілометрів на годину.

Особливістю цього позашляховика є незалежна підвіска всіх чотирьох коліс, а також наявність переднього та заднього диференціалів Torsen для максимальної стійкості на бездоріжжі. Скільки коштує такий Міцик? Ціни дуже різняться, але середня вартість 50-70 тисяч доларів.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий