В Україні помітили новітній універсал BMW M3 Touring (фото)

У Києві сфотографували новий BMW M3 Touring. Перший в історії універсал BMW M3 поки є рідкістю на наших дорогах – в Україні продано лише кілька таких авто вартістю від 4,2 млн гривень. Про це повідомляє Фокус.

Заряджений універсал BMW M3 Touring оснащений 3,0-літровою турбошестіркою на 510 к. с. та 650 Нм. Із 8-ступінчастою автоматичною КПП він здатен розігнатися до 100 км/год за 3,6 с, а його максимальна швидкість може бути обмежена на 250 або 280 км/год.

універсал BMW M3 Touring, Новий BMW M3, BMW M3 Touring, універсал BMW M3, BMW M3
Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Автомобіль пропонують лише у повнопривідному виконанні. У нього допрацьована підвіска і встановлені збільшені гальма (за доплату вони можуть бути карбоново-керамічними).

Відрізнити новий BMW M3 Touring від стандартного універсала можна за фірмовою решіткою радіатора, обвісом, розширеними крилами і 19-дюймовими колесами. На даху збільшено спойлер, а із заднього бампера виглядають чотири вихлопних труби.

Салон BMW M3 Touring оздоблений шкірою та карбоном. Також встановлені спортивні крісла й кермо. Універсал залишається практичним: об’єм його багажника складає 500-1510 л.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий