В Україні продається унікальний електрокар ЗАЗ із розгоном до сотні за 3,7 с

У Кременчуці виставили на продаж унікальний електромобіль ЗАЗ-966 1971 року. Старий «Запорожець» перетворили на справжній спорткар. Про це пише Фокус.

Замість стандартної бензинової четвірки об’ємом 1,2 л ЗАЗ-966 отримав невеликий італійський електродвигун Ansaldo потужністю 240 к. с. Автомобіль полегшили і він важить лише 750 кг, тому динаміка не гірша, ніж у дорогих спорткупе. Розгін до 100 км/год займає 3,7 с.

Запас ходу електрокара складає 400 км. Тюнінг «Запорожця» також включає повну заміну підвіски та гальм. Передбачено і систему рекуперації гальмівної енергії.

На вигляд це звичайний «Запорожець» та електромобіль видає хіба що сучасна світлодіодна оптика у фарах. У салоні встановлене спортивне сидіння водія.

Унікальний електрокар ЗАЗ-966 оцінили у 25 000 доларів. Пробіг автомобіля з моменту випуску складає 101 000 км, проте електромотор після встановлення тільки-но пройшов обкатку.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий