В Україні продають саморобний суперкар Lamborghini (фото)

У Львові продається нестандартне авто — воно виглядає як лімітований суперкар Lamborghini Reventon, але є саморобним. Дорогий автомобіль відтворив український майстер. Про це повідомляє Фокус.

Lamborghini Reventon, копія Lamborghini, клон Lamborghini

ТопЖир колись уже писав про це авто. Копія Lamborghini Reventon побудована колишнім конструктором ЛАЗ Олегом Грицаєм, причому це не перше його саморобне авто. Роботи над проєктом зайняли 4 роки.

Кузов авто був виклеєний зі склопластику. Клиноподібний дизайн Lamborghini Reventon непогано відтворений і навіть двері купе піднімаються вгору. У салоні встановлено спортивні крісла і передбачено клімат-контроль.

Lamborghini Reventon, копія Lamborghini, клон Lamborghini

Клон Lamborghini Reventon побудований на агрегатах Audi A8 першого покоління. Він отримав 4,2-літровий 300-сильний V8 і автоматичну КПП. Саморобне авто здатне розвинути 240 км/год.

Звичайно, справжній Lamborghini Reventon набагато швидший — купе з 650-сильним V12 здатне розвинути 340 км/год і розігнатися до 100 км/год за 3,4 с.

Lamborghini Reventon, копія Lamborghini, клон Lamborghini

Утім, оригінал і набагато дорожчий — у 2007-2009 роках випущено 20 купе і 15 родстерів Lamborghini Reventon вартістю $2,1 мільйона. Копія ж продається за $15 000.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий