В Україні засвітився новий Renault Megane 2023 (фото)

Вулицями Києва вже їздить новий Renault Megane 2023. Журналісту ТопЖира вдалося зняти цей автомобіль на вулицях столиці.

Як відомо, новий Renault Megane E-Tech тепер доступний виключно в електричній версії. Він обладнаний 218-сильним мотором і батареєю на 60 кВт∙год. Розгін до 100 км/год займає 7,4 с, а запас ходу складає 470 км.

До того ж, дизайн Renault Megane 2023 кардинально змінився й став елегантнішим і динамічнішим – з вигнутими ходовими вогнями та схованими ручками задніх дверей. У салоні встановлені віртуальний щиток приладів та великий портретний тачскрін. Об’єм багажника виріс до 440 л.  

Електромобіль Renault Megane в Україні офіційно не представлений – автівки приганяють із Європи. Ціна стартує з 37 500 доларів, а конкретно це авто наразі продають за $39 000.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий