В Україні засвітився новітній британський клон Land Rover Defender

У Києві сфотографували новий Ineos Grenadier 2023. Це перший позашляховик британської марки, помічений в Україні. Про це повідомляє Фокус.

Ineos Grenadier 2023, Ineos Grenadier, новий Ineos Grenadier, Land Rover Defender
Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

Ineos Grenadier на польських номерах, тож не виключено, що позашляховик пригнали для розмитнення, адже офіційно в Україні він не продається. Утім, може бути, що власником авто є громадянин Польщі, який приїхав до Києва.

Новий Ineos Grenadier — сучасна варіація на тему класичного Land Rover Defender. Засновник компанії сер Джим Редкліф є шанувальником старих Land Rover і навіть намагався купити ліцензію на їхній випуск.

Коли Land Rover відмовив у ліцензії, Джим Редкліф створив Ineos Grenadier, який дуже нагадує Defender. У Land Rover навіть подали до суду на Ineos, однак не змогли його виграти.

новий Ineos Grenadier, Ineos Grenadier, Ineos Grenadier 2023, Land Rover Defender
Фото: t.o.p.c.a.r.s_ua

У рамного позашляховика оригінальний інтер’єр із приладами в авіаційному стилі. Ineos Grenadier комплектують 3,0-літровими турбомоторами BMW — 286-сильним бензиновим і 249-сильним дизельним. Він отримав 8-ступінчастий автомат і повний привід зі знижувальною передачею.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий