В Україні з’явився найкрутіший електромобіль від Volvo (фото)

У Києві помітили електромобіль Polestar 2 від Volvo. Літфбек наразі є першим в Україні, хоча інші моделі Polestar у нас зустрічаються.

Відділення Polestar спочатку відповідало за тюнінг Volvo, однак тепер воно займається електрокарами. Polestar 2 – його дебютна електрична модель.

Фото: @topparts_ua

Цей 4,6-метровий літфбек D-класу називають одним із основних конкурентів Tesla Model 3. Конкретно ця модель є базовою – із переднім приводом та одним 224-сильним мотором (є ще двомоторний 408-сильний варіант).

Електромобіль Вольво розганяється до 100 км/год за 7,4 с і може розвинути 160 км/год. Батарея на 69 кВт∙год дозволяє проїхати 470 км без підзарядки.

Фото: @topparts_ua

До речі, цей автомобіль – не американець, а європеєць (хоча всі Polestar зараз роблять у Китаї). Судячи за новими номерами Y-серії, купили його недавно.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий