В українському обласному центрі помітили розкішний позашляховик Rolls-Royce за $700 000 (фото)

В Україні з’явився ще один Rolls-Royce Cullinan у ексклюзивному зарядженому виконанні Black Badge. Розкішний позашляховик на номерах Вінницької області помітили в Хмельницькому.

Цей Rolls-Royce Cullinan Black Badge вартує мінімум 700 000 доларів. Від стандартного позашляховика він вирізняється ексклюзивним декором на кузові, особливим внутрішнім оздобленням і 22-дюймовими дисками. Конкретно у цього авто – ще й цікаве зелене забарвлення Dark Emerald.

Крім того, Rolls-Royce Cullinan Black Badge потужніший – його 6,75-літровий V12 видає 600 к. с., що дозволяє розганятися до 100 км/год за 4,9 с і розвивати 250 км/год.

Нам наразі на 100% точно не відомо, хто є власником Rolls-Royce Cullinan Black Badge, проте варто відзначити, що номери з комбінацією цифр «0001» встановлені на більшості машин бізнесмена і депутата з Вінничини Геннадія Вацака.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “В українському обласному центрі помітили розкішний позашляховик Rolls-Royce за $700 000 (фото)

  1. Ги ги ги ги я недавно старому своєму параноїку написав: ,,поговори з сином» ги ги ги ги язик 😛 повернувся так ,,сином» себе назвати, я йому всі гроші зароблені за двадцять років прихопив тіпа ,,взяв скільки належало» ги ги ги ги отак взяв скільки хотів тіпа ,,я в долі» ги ги ги всю касу прибрав сейф порізавши ще й з банку вивіз літаком решту короче більше сто п’ятдесят тисяч євро; гараж привласнив втіхаря, по судах бігав промови толкав, добивав старого дебіла, щоб він здох замовити пугав, посадити його йому статтю хотів пришити, А тепер написав : ,,поговори з сином » . . . Ну, як?

Добавить комментарий