В Україну приїхав ексклюзивний лімітований суперкар Mercedes за півмільйона доларів (фото)

До України привезли справжній раритет – суперкар Mercedes-Benz SLR McLaren у дуже ексклюзивній версії Crown Edition. Усього виготовили лише 10 таких автівок.

Суперкари Mercedes SLR McLaren Crown Edition виготовили для королівської родини Бахрейну. Це купе є фактично новим (пробіг становить 41 км). Його придбали на аукціоні Bonhams за $460 000.

Фото: supercars_ua

Суперкар Mercedes вирізняється ексклюзивними кольором та внутрішнім оздобленням. З технічної точки зору це Mercedes SLR McLaren 722 Edition, який колись був на тесті ТопЖиру.

Купе обладнано 5,4-літровим V8 на 650 к. с., а також переналаштовану ходову та збільшені гальма. Воно розганяється до 100 км/год за 3,6 с і розвиває 337 км/год.

Від стандартного Mercedes SLR McLaren версію Crown Edition також можна відрізнити за карбоновими переднім та заднім спойлерами, а в салоні встановлені спортивні ковші.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий