В Україну привезли найкрутіший Lamborghini Urus (фото)

До України приїхав оновлений Lamborghini Urus. Кросовер у топовій зарядженій версії Performante раніше бачили в Житомирі серед хрущовок, а тепер помітили в Києві. У Європі таке авто коштує від 218 500 євро.

Фото: t.o.p.c.a.r.s_u.a

Lamborghini Urus Performante відрізняється від стандартної моделі обвісом, 22-дюймовими дисками і великим заднім спойлером. До того ж, його капот і дах зроблені з карбону, а салон оздоблений легкою алькантарою. Це знизило масу кросовера на 47 кг.

Фото: t.o.p.c.a.r.s_u.a

У всіх Lamborghini Urus 2023 потужність 4,0-літрового V8 твін-турбо збільшена до 666 к. с., але оскільки Performante легший за стандартну версію, то і трохи швидший. Кросовер розганяється до сотні за 3,3 с і розвиває 306 км/год.

Цей Lamborghini Urus Performante може належати молодому мільйонеру Олександру Слобоженку, який володіє непоганою колекцією суперкарів та розкішних авто.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий