Відомий американський автожурналіст став волонтером і допомагав українським біженцям

У новому номері відомого американського журналу Car And Driver вийшла нетипова стаття. У ній провідний журналіст видання Джонатон Ремзі розповідає про свій досвід волонтерства та допомоги українським біженцям.

У квітні американець відмовився від відпустки і натомість прилетів до Польщі допомагати переселенцям з України. Джонатон Ремзі взявся розвозити медикаменти та інші гуманітарні вантажі по всій Польщі.

Звичайно, для цього йому потрібен був автомобіль із великим багажником. Для цієї ролі згодився новий кросовер Dacia Jogger.

Джонатон Ремзі активно розвозив ящики з гуманітаркою по всій Польщі. На АЗС він зустрічався із українськими волонтерами і передавав їм цінні вантажі. Dacia Jogger не підвів і показав себе із кращого боку – завдяки йому українці отримали необхідні ліки.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий