Власник авто з ГБО подолав більше 1 мільйона км на газу (відео)

Автовласник поділився своїм досвідом і тонкощами експлуатації машини з газобалонним обладнанням. Зазначимо, існує міф, що автомобілі з ГБО довго не живуть, мовляв, газ вбиває мотор і зменшує його ресурс. Чи так це насправді і чи є секрети довготривалого використання скрапленого газу – дізнаємось із перших вуст.

Одразу варто сказати, що в даному випадку мова йде про Skoda Octavia з двигуном 1.6 MPI. Такий мотор вважається одним із найнадійніших і невибагливих. До того ж, він без проблем «переварює» газ. На даний час пробіг цієї Шкоди становить 1 170 000 км! З них автомобіль проїхав майже 1 мільйон кілометрів на газу. Середньорічний пробіг – 150 тисяч км.

За відгуками автовласника, який, до речі, регулярно приїздить із Молдови до України в компаню Мотор-газ саме для обслуговування ГБО, його Шкода оснащена газовим редуктором Shark (вже прослугував 500 тисяч км) і форсунками Fliper (247 тисяч км за 2 роки).

Докладніше дивіться інтерв’ю власника авто з рекордним пробігом на газу:

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий