Volkswagen випустив перші екземпляри найдорожчого Golf в історії (відео)

Лімітована версія моделі обмежена накладом у 333 екземпляри, всі вони вже продані! І це попри рекордно високу вартість у 76 410 євро (за такі гроші можна купити новий Porsche 718 Cayman S)! Ба більше, всі авто німецькому автоконцерну вдалося продати за 8 (ВІСІМ) хвилин…

Нескладно здогадатися, що ексклюзивний Гольф під назвою VW Golf R 333 розкупили на його батьківщині (його тільки тут і пропонували), де існує такий собі культ цієї моделі. Колись її цінували і шанували за доступність, практичність і надійність. Але, як бачиш, часи змінюються.

Отож, до чого ми. Річ у тім, що розпроданий наклад Golf R 333 днями почали вручати замовникам. І подивись на їхні обличчя – певно, не всі покупці Bugatti так радіють новому авто…

Характеристики Golf R 333

  • Двигун — 2.0 TSI
  • Потужність — 333 к.с. (максимальний крутний момент – 420 Нм)
  • Розгін до 100 км/год – 4,6 секунди
  • Максимальна швидкість – 270 км/год
Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Volkswagen випустив перші екземпляри найдорожчого Golf в історії (відео)

  1. Я сделал выбор в пользу безопасности, купив защитные очки от лазерного излучения, и теперь чувствую себя уверенно при работе с лазерными устройствами. Это небольшая инвестиция, которая обеспечивает защиту моих глаз от потенциальных опасностей.

Добавить комментарий