Які моделі літніх шин LASSA стали найбільш популярними в Україні цього року?

Дистриб’юторська компанія «АСКАНІЯ АВТО», офіційний імпортер та ексклюзивний представник в Україні автомобільних шин LASSA, підбила підсумки продажів даної торгової марки в січні-травні 2021 року. Вашій увазі ТОП-5 найпопулярніших легкових та позашляхових моделей літніх шин LASSA.

LASSA GREENWAYS – ЕКОЛОГІЧНИЙ ВИБІР

• Довговічність;

• Надійність;

• Паливна ефективність.

На першому місці бестселер цього сезону – шини LASSA Greenways! Дана модель створена для максимального задоволення від водіння. Як і всі шини LASSA, характеризується міцністю, надійністю та тривалим терміном експлуатації. А низький опір коченню забезпечує дбайливе ставлення до навколишнього середовища та економію ваших коштів.

Дана модель представлена типорозмірами від R13 до R17

LASSA DRIVEWAYS – КИНЬ ВИКЛИК ДОРОЗІ

• Безпека і комфорт;

• Довговічність;

• Відмінне керування на сухому та мокрому дорожньому покритті.

Друге за популярністю місце у моделі LASSA Driveways – шини «Комфорт-класу» для широкого спектра автомобілів: від седанів середнього розміру до автомобілів класу «Люкс». Поєднують в собі керованість, безпеку та комфорт без шкоди для довговічності.

Дана модель представлена типорозмірами від R15 до R18

LASSA IMPETUS REVO – НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ КОМФОРТОМ

• Тихе та комфортне водіння;

• Безпека як на мокрому, так і на сухому дорожньому покритті;

• Максимальне водовідведення та чіткий відгук на рульове керування.

Третє місце у моделі LASSA, яка вже добре зарекомендувала себе – Impetus Revo. Це високоякісні шини, основний принцип яких – це безшумне та комфортне водіння. Також шини мають високі характеристики зчеплення з дорожнім покриттям і короткий гальмівний шлях, незалежно від покриття або стану дороги.

Дана модель представлена типорозмірами від R14 до R17

LASSA COMPETUS H/P 2 – ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ

• Збалансованість на всіх типах дорожнього покриття;

• Міцність і висока зносостійкість;

• Відмінні показники опору коченню.

На четвертому місці модель для кросоверів та позашляховиків – LASSA Competus H/P 2. Високопродуктивні шини підвищеної міцності, захищені від тертя та ударів, також мають високу ефективність на сухому та мокрому дорожньому покритті. Відмінні показники опору коченню та зносостійкості. Універсальні шини для міських і дачних доріг – розраховані на експлуатацію в умовах міста, але добре себе проявляють і на ґрунтовій дорозі.

Дана модель представлена типорозмірами від R16 до R21

LASSA COMPETUS A/T 2 – КИНЬ ВИКЛИК ПРИРОДІ

• Відмінна продуктивність і безпечний рух на дорогах будь-якого типу;

• Підвищений комфорт і безшумність водіння;

• Агресивний малюнок і привабливий зовнішній вигляд.

П’ятірку найпопулярніших літніх моделей шин LASSA замикає Competus A/T 2 – шина підвищеної прохідності, розроблена для кросоверів, пікапів та позашляховиків. По суті, це універсальна всесезонна шина, яка має відмінну прохідність на бездоріжжі, а також прекрасно показує себе на асфальтованій дорозі. Підвищені навантаження Competus A/T 2 переносить більш ніж гідно. Посилена боковина, плечова зона та протектор забезпечують хороший захист від механічних впливів.

Дана модель представлена типорозмірами від R15 до R18

ПРО LASSA

Шини LASSA – продукт спільного підприємства BRISA BRIDGESTONE SABANCI TYRE MANUFACTURING AND TRADING INC., заснованого в 1988 році компаніями Sabancı Group (Туреччина) та Bridgestone Corporation (Японія). Сьогодні це один з найбільших європейських виробників високоякісних шин, який дотримується суворих стандартів контролю якості.

LASSA — ШИНИ, ЯКИМ ДОВІРЯЮТЬ!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий