З Харкова вивозять раритетні автомобілі Фельдмана (відео)

Підписник ТопЖир ввечері помітив вражаючий автовоз з кількома ретрокарами. Почнімо з того, що ці три автомобілі справжні раритети, про які мріють не лише українські колекціонери ретро автомобілів. Але найголовніше (і водночас найсумніше), що ще донедавна їх можна було зустріти біля входу в ЕкоПарк Фельдмана у Харкові.

Нагадаємо, основною складовою екопарку територією 140,5 га був (!!!) зоопарк, що налічував близько 2 000 тварин. Серед них — 18 видів тварин, занесених в Червону Книгу України та 5 видів тварин, занесених до Європейського червоного списку. Також на території унікального парку були екзотичні та рідкісні рослини. Втім вже у перший день вторгнення, 24 лютого, піддався обстрілу російської артилерії: були вбиті 5 тварин. Надалі протягом березня екопарк регулярно перебував на лінії вогню, що спричиняло загибель тварин, точну кількість складно підрахувати навіть зараз. Адже частину довелося приспати (особливо, хижаків), а іншу – евакуювали до інших зоопарків України.

Що стосується автомобілів, однією із візитівок ЕкоПарку Фельдмана була колекція раритетних автомобілів, які прикрашали собою вхід на територію.

На жаль (чи на щастя), достеменно невідомо, як склалася доля їх усіх, проте з огляду на відео нашого підписника, бодай деякі з них вдалося врятувати.

А саме:

  • Zimmer Golden Spirit (білий, перший на автовозі). Таких авто було випущено лише 1400 екземплярів. Цей неоретрокар має позолочений орел на радіаторній решітці, виконані з рідкісної породи деревини підніжки, а також кермо з позолотою, кришталь і шкіряний бокс на кришці багажника.
  • Ford A 1929 року. Подейкують, такий автомобіль (оригінальний) – єдиний в Україні!
  • Mercedes Gazelle (репліка на авто 1926 року). На жаль, у нас мало інформації про це авто, тож хто в курсі – доповнюйте в коментарях.

Але ці 3 авто, м’яко кажучи, далеко не всі раритети з колекції Фельдмана. У нього є (сподіваємось, що є, а не були!) не менш рідкісні автомобілі, які є справжньою історичною цінністю. Це і Ford T, і родстер Mercedes, і культова Cobra, і т.д. Але знаєте, як би ми не любили автомобілі, все одно найбільше шкода тварин… Не плутати з тварями, що зробили таке з екопарком. Ми про нормальних тварин.

До

Після

Трохи моторошно від «Закрыто навсегда», чи не так?

ЕкоПарк Фельдман сьогодні

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий