За скручування пробігу хочуть запровадити штрафи до 34 000 гривень

Народні депутати пропонують запровадити покарання за скручування пробігу під час продажу вживаних автомобілів. Відповідний законопроєкт №10216 вже зареєстровано. Згідно документу, штраф за таку фальсифікацію може становити від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо фальсифікація пробігу буде виявлена вперше, особі загрожує штраф від 8500 до 17000 грн. Якщо це ж порушення буде виявлено вдруге протягом року, штраф становитиме від 17000 до 34000 гривень. Контролювати пробіги буде Національна поліція України.

«Практика фальсифікації пробігу вживаного транспортного засобу при продажі є досить поширеною на сьогодні. З метою недопущення введення в оману покупців пропонується встановити адміністративну відповідальність за фальсифікацію пробігу вживаного транспортного засобу з метою продажу третім особам, яке виявлене під час реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу»
, — йдеться у пояснювальній записці.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

2 комментария к «За скручування пробігу хочуть запровадити штрафи до 34 000 гривень»

  1. Честно говоря, это их не касается. Есть более насущные проблемы, которые им надо решить. Например нищета украинцев. Беспредел в ценах на горючее, особенно газ, цена которого должна быть ниже, как минимум на 5 гривен, потому что цена 95 бензина 55 гривен. А дороги какие, стыдоба. По ним страшно ездить. А зарплаты и пенсии повышаются только для самих депутатов да на бумаге. Благо бумага все выдержит. А что касается продажи бывших в употреблении авто, то у каждого покупателя есть глаза, что бы смотреть что покупает

  2. Неуважаемый барыга, скручивая пробеги, ты непосредственно влияешь на нищету украинцев, занимаешься беспределом и обманом. Всего наихудшего тебе

Добавить комментарий